УПИС НА САЈТУ МПНТР

Датум: 07. Jun 2019 10:06 Категорија: Новости

Линк на ком се налазе све потребне информације за упис ученика у средњу школу:

FOTO GLISIC

Датум: 06. Jun 2019 22:12 Категорија: Новости

ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА УЧЕНИКЕ 8. РАЗРЕДА - ФОТОГРАФИЈЕ И СНИМКЕ СА МАТУРСКЕ ВЕЧЕРИ МОЖЕТЕ ПРЕУЗЕТИ КОД ФОТО "ГЛИШИЋ" У БЕОЧИНУ.

МАТУРАНТИ 2019

Датум: 03. Jun 2019 11:59 Категорија: Новости

,,Дошло доба да се растанемо, увек ћемо да се познајемо..."
СРЕЋНО ДРАГА ДЕЦО!!!

ДОВИЂЕЊА ШКОЛО!!!

Датум: 03. Jun 2019 11:52 Категорија: Новости

ДОВИЂЕЊА ШКОЛО!!!
ПУТЕВА ИМА ТРИСТА ДА СЕ ОДЕ ИЗ ДЕТИЊСТВА, А САМО СЕ РЕТКИ СЕТЕ ДА ОСТАНУ ВЕЧНО ДЕТЕ!
 - Мика Антић

ЦИРКУС

Датум: 03. Jun 2019 11:24 Категорија: Новости

ЦИРКУС
У петак 31.5.2019. год. у амфитеатру наше школе угостили смо другаре из Черивића, учитељице Сузане Пантелић. Захваљујући фондацији Јелене Шантић и удружењу "Креативни погон", деца су приказала на веома занимљив и интересантан начин циркуске вештине.
Задовољство је било обострано, испраћено великим аплаузом од стране свих присутних.

РЕПУБЛИЧКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ГЕОГРАФИЈЕ 2019

Датум: 27. Maj 2019 09:57 Категорија: Новости

РЕПУБЛИЧКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ГЕОГРАФИЈЕ
Републичко такмичење из географије одржаноје у Зрењанину, у ОШ „Др Јован Цвијић“, у суботу, 25. маја 2019. године.  Међу 340 учесника, у веома јакој конкуренцији, такмичили су се и представници ОШ „Јован грчић Миленко“ из Беочина, то су Немања Симић 7-4 и Огњен Козић 7-1. Ученици су похваљени за остварени резултат, висок број бодова. Честитамо ученицима  и наставнику географије Бранку Божићу на постигнутом успеху и учешћу на највишем нивоу такмичења у Р Србији.

УПИС НА САЈТУ МПНТР

Датум: 24. Maj 2019 14:50 Категорија: Новости

Линк на ком се налазе све потребне информације за упис ученика у средњу школу:

БЕЗБЕДНОСТ ДЕЦЕ НА ИНТЕРНЕТУ

Датум: 17. Maj 2019 11:30 Категорија: Новости

15.маја 2019. у Дому културе у Беочину, одржано је предавање са темом "Безбедност деце на интернету".
Министарство трговине, туризма и телекомуникација РС, у сарадњи са Предшколском установом "Љуба Станковић " из Беочина, а у циљу подизања нивоа свести деце, родитеља и наставника о ризицима коришћења дигиталних технологија, организовало је ово предавање.
Захваљујемо се свим родитељима, колегама из вртића, учитељима и наставница који су посетили ово предавање и тиме показали велико интересовање за будућност наше деце.

РЕПУБЛИЧКО ТАКМИЧЕЊЕ У ПЕВАЊУ ТРАДИЦИОНАЛНЕ ПЕСМЕ

Датум: 17. Maj 2019 11:12 Категорија: Новости

Републичко такмичење у певању традицоналне народне песме одржано је у Београду у суботу, 11. маја 2019. године.
Од наших ученика ове године најбоље су певале и освојиле 1. место: Елена Гверо 2-2, Милица Вељковић 4-3, Наташа Пиљагић 5-3 и Дајана Јеленић 7-5.
Честитамо и ученицама и наставници музичке културе Весни Гојић!

ПОСЕТА ШОСО „МИЛАН ПЕТРОВИЋ“ У НОВОМ САДУ

Датум: 17. Maj 2019 11:09 Категорија: Новости

Ученици ОШ „Јован Грчић Миленко“ из Беочина су у среду, 15.05.2019. били гости ученика и корисника ШОСО „Милан Петрoвић“ у Новом Саду. Наши ученици седмих разреда у пратњи директорке Татјане Сакан и наставника хемије Виолете Ћулибрк у оквиру професионалне оријентације посетили су ову установу у Новом Саду.
У предивној атмосфери, уз дружења и упознавања са радом ове школе ученици су провели пре подне на веома занимљив начин. Сазнали смо како се прави течни сапун, како од рециклираног папира можемо направити занимљиве предмете,како се праве грнчарске фигуре,како се везе...али и много других занимљивих активности смо имали прилике да упознамо.
Захваљујемо се нашим домаћинима на предивном дружењу и радујемо се новом сусрету.