Позориште у ДК

Датум: 29. Maj 2021 19:00 Категорија: Новости

ПОЗОРИШТЕ У ДОМУ КУЛТУРЕ

Ученици нижих разреда ОШ ,,Јован Грчић Миленко" посетили су са својим учитеицама и учитељима Дом културе у Беочину и присуствовали позоришној представи за децу ,,Светлуцава и сјајна - Магична прича" у среду, 26. маја 2021. године.

РЕПУБЛИЧКО ТАКМИЧЕЊЕ

Датум: 28. Maj 2021 12:03 Категорија: Новости

ИНФОРМАТИКА И РАЧУНАРСТВО
РЕВИЈАЛНО РЕПУБЛИЧКО ТАКМИЧЕЊЕ „ ДАБАР “
школаска 2020./21. год.
Датум: 28.5.2021. год.
Наставник ментор: Иван Ђука
Дежурни наставници: Радмила Јовановић, Жана Пушић

Ученици такмичари у категорији „Млади Дабар“:
1. Бјелић Иван 8-5
2. Никола Рибић 8-5
3. Марко Свирчевић 8-5
Такмичење је реализовано 28.5.2021. год. у кабинету информатике са почетком од 11:00 часова.
Такмичење је реализовано без икаквих проблема.
Резултати такмичења ће бити накнадно објављни.
Наставници: Иван Ђука, Радмила Јовановић и Жана Пушић

TAKMIČENJE STRANIH JEZIKA

Датум: 22. Maj 2021 15:59 Категорија: Новости

TAKMIČENJE STRANIH JEZIKA
Na 9.Međunarodnom takmičenju iz stranih jezika Willkommen učestvovalo je 13 učenika iz naše škole.Takmičenje je održano 22.5.2021. u 9h u OŠ,,Jovan Grčić Milenko'' u Beočinu.Učestvovalo je 11 učenika iz  četvrtih razreda  i dve učenice iz osmog razreda.To su:Babić Nikola (IV2),Gvero Elena(IV2),Selena Vitasović(IV4),Kovačević Nikolina (IV4),Milovanović Anđelija((IV2),Nolin Aleksandra(IV2),Obrenović Mila(IV1),Resanović Mila(IV4),Trifković Marko (IV4),Ižak Filip(IV2) ,Hipik Iskra(IV1),Savić Anđela(VIII5) i Čelar Nada (VIII5).Učenici četvrtih razreda su radili test iz engleskog jezika čiji je mentor bila nastavnica Oplakan Elena.Savić Anđela je radila test iz engleskog jezika,a Čelar Nada iz engleskog i iz nemačkog jezika.Njihovi mentori su bile nastavnica engleskog jezika Urač Marija i nastavnica nemačkog jezika Kožul Marija.Dežurni nastavnik je bila nastavnica srpskog jezika Jovanović Radmila ,a dežurni volonter direktor Mitić Dragan.Sve pohvale  učenicima  i nastavnicima na učešću.Očekujemo rezultate i sertifikate za mesec dana .

Glavni koordinator takmičenja:
 nastavnica engleskog jezika Oplakan Elena

RAČUNARSKA OPREMA - GLASANJE

Датум: 18. Maj 2021 10:37 Категорија: Новости

RAČUNARSKA OPREMA - GLASANJE
Poštovani roditelji i učenici, pruža nam se mogućnost da glasanjem do 26.5.2021. god. učestvujemo u nagradnoj igri MTS-a, i na taj način naša škola dobije računarsku opremu.
Uputstvo: prilikom glasanja mora se glasati za po jednu školu iz svake oblasti. Naša škola je oblast SEVER. Glasnje se može obaviti jednom dnevno.
I ove godine, po 5. put, pokrećemo akciju „Stvaramo znanje“, a vaši glasovi odlučuju kojih 20 osnovnih škola, od predloženih 40, dobija nove računarske kabinete. Možete glasati jednom dnevno, za po jednu školu iz svake oblasti, do 26. maja u podne i tako doprineti izboru škola koje će dobiti vrednu donaciju naše kompanije.
Aplikaciji za glasanje možete pristupiti putem
linka

ИЗЛОЖБА "КРВ ЖИВОТ ЗНАЧИ"

Датум: 15. Maj 2021 11:34 Категорија: Новости

У Дому културе у Беочину отворена је излoжба ликовних радова ученика ОШ„Јован Грчић Миленко" из Беочина и ОШ„Јован Поповић" из Сусека, под називом"Крв живот значи".

УСКРС ПО ЈУЛИЈАНСКОМ КАЛЕНДАРУ 2021.

Датум: 02. Maj 2021 21:19 Категорија: Новости

Срећан Ускрс желимо свима који овај велики хришћански празник обележавају по Јулијанском календару!

ПРОЛЕЋНИ РАСПУСТ 2021.

Датум: 30. April 2021 17:50 Категорија: Новости

ОБАВЕШТЕЊЕ - ПРОЛЕЋНИ РАСПУСТ 2021.

Обавештавамо ученике и родитеље да пролећни распуст ове године почиње у петка, 30.4.2021.г. и траје до понедељка, 10.5.2021.г.
Настава се наставља10. маја - у нижим разредима по устаљеном распореду, а 5-8. разреда креће група А.
Желимо свима срећан Празник рада - 1. мај.
Срећан Ускрс желимо свима који овај велики хришћански празник славе по Јулијанском календару!

ИЗБОР УЏБЕНИКА ЗА ШКОЛСКУ 2021/2022.Г.

Датум: 29. April 2021 09:23 Категорија: Новости

ИЗАБРАНИ УЏБЕНИЦИ ЗА ШКОЛСКУ 2021/2022.ГОДИНУ

Општинско такмичење из енглеског језика

Датум: 16. April 2021 22:06 Категорија: Новости

Општинско такмичење из енглеског језика одржано 21. 2. 2021. године

Општинско такмичење из енглеског језика је одржано у Oсновној школи „Светозар Марковић Тоза“ у Новом Саду, у недељу, 21. 2. 2021. године.

Три ученика су учествовала на такмичењу, због ограниченог броја ученика из једнешколе, и постигли су следећи успех:

1. Сара Ресановић (8-5) 28 бодова
  2. Тиана Бјелчевић (8-5) 22 бода
  3. Михајло Матковић (8-5) 21 бод.
Ментор је била наставница Марија Урач.

Свим такмичарима и наставници честитамо и желимо пуно успеха на даљим такмичењима.

Настава од 19.4.2021.г.

Датум: 13. April 2021 19:53 Категорија: Новости

ОБАВЕШТЕЊЕ О РЕАЛИЗАЦИЈИ НАСТАВЕ 5-8. РАЗРЕДА

Поштован ученици и родитељи, од понедељка, 19. априла 2021. године враћа се на снагу Стручно упутство од 11. августа 2020. годинe.
То значи да се од 5. до 8. разреда враћамо у школске клупе на начин који је био од почетка школске године.
Враћамо се на рад по групама и у понедељак 19.4.2021.г. почињемо наставу Б групом.
Доћи ће и до мањих измена у распореду због кадровских промена у школи.
Када нови распоред буде довршен бићете обавештени, на време, уз ваше разумевање за неопходност минималних промена.

Мере безбедности и превентива вируса COVID 19 у циљу заштите ученика, наставника, ненаставног особља и свих који долазе у школу:

• ПРИ УЛАСКУ У УСТАНОВУ ПРОЋИ КРОЗ ДЕЗОБАРИЈЕРУ
  • ОБАВЕЗНО НОШЕЊЕ МАСКЕ У ЗАТВОРЕНИМ ПРОСТОРИЈАМА
  • КОРИСТИТИ ДЕЗИНФЕКЦИОНА СРЕДСТВА КАКО НА УЛАЗУ У УСТАНОВУ ТАКО И У ТОКУ БОРАВКА У УСТАНОВИ
  • ОДРЖАВАЊЕ ДИСТАНЦЕ ОД МИНИМУМ 2М  ПРИЛИКОМ РАЗГОВОРА
  • ЧЕСТА ДЕЗИНФЕКЦИЈА РУКУ СРЕДСТВИМА ЗА ДЕЗИНФЕКЦИЈУ
  • ЧЕСТО ПРАЊЕ РУКУ САПУНОМ
  • ИЗБЕГАВАТИ ДОДИРИВАЊЕ ЛИЦА РУКАМА
  • НЕ ДОЛАЗИТИ У ШКОЛУ СА ПОВИШЕНОМ ТЕМПЕРАТУРОМ

БУДИМО ПРИМЕР ЈЕДНИ ДРУГИМА!