ЗАТВАРАЊЕ ДЕЧИЈЕ НЕДЕЉЕ 2022.

Датум: 10. Oktobar 2022 22:09 Категорија: Новости

ЗАТВАРАЊЕ ДЕЧИЈЕ НЕДЕЉЕ 2022.
Након пет дана дружења, игре, плеса, глуме, филмова...дошли смо до краја још једне Дечије недеље. Уз песму деце Музичке школе Music Star из Беочина и Руског позоришта " Дар" позвали смо на журку и најмастовитијег жонглера Филипина и полако се поздравили са програмима овогодишње Дечије недеље. Права војска од преко 1.500 малишана држала је наш град у стању радости и смеха, а улице су оживеле под батом њихових корака. Хвала свима који су нам помогли да ова манифестација протекне у најбољем реду. Посебну захвалност дугујемо насем малом водитељу Дуњи Павловић. Генерални покровитељ је, као и ранијих година, опстина Беочин.

Прочитај

АКЦИЈА ЦРВЕНОГ КРСТА БЕОЧИН - ЈЕДАН, ДВА, ТРИ... ШТА ДА РАДИШ ТИ?

Датум: 10. Oktobar 2022 22:06 Категорија: Новости

АКЦИЈА ЦРВЕНОГ КРСТА БЕОЧИН - ЈЕДАН, ДВА, ТРИ... ШТА ДА РАДИШ ТИ?
Ученици 3-1 одељења са својом учитељицом Слободанком Врговић учествовали су у петак, 7.10.2022. године у акцији Црвеног крста Беочин под називом „Један, два, три... Шта да радиш ти?“ у организацији  руководиоца Црвеног крста беочин Драгана Бранкова и добили захвалницу 3-1 за посебан допринос и учешће у акцији.

Прочитај

ПРИЈЕМ ПРВАКА У ДЕЧИЈИ САВЕЗ 2022. У БЕОЧИН ГРАДУ, СЕЛУ БЕОЧИНУ, ЧЕРЕВИЋУ И РАКОВЦУ

Датум: 10. Oktobar 2022 22:00 Категорија: Новости

ПРИЈЕМ ПРВАКА У ДЕЧИЈИ САВЕЗ 2022. У БЕОЧИН ГРАДУ,
СЕЛУ БЕОЧИНУ, ЧЕРЕВИЋУ И РАКОВЦУ
Традиционално пред сам крај Дечије недеље у нашој Основној школи ,,Јован Грчић Миленко“ у Беочину ученици од 2. до 4. разреда припреме пригодан програм и поклоне за своје најмлађе другаре – прваке и на тај начин их уведу у Дечији савез Србије. То су на веома леп и емотиван начин учинили и ове године. Наши прваци су од ове недеље поносни чланови Дечијег савеза.

ШЕТЊА БЕОЧИНОМ И ПОСЕТА „МАЛОЈ ШКОЛИ“ 3-5 И 4-5

Датум: 10. Oktobar 2022 21:56 Категорија: Новости

ШЕТЊА БЕОЧИНОМ И ПОСЕТА „МАЛОЈ ШКОЛИ“ 3-5 И 4-5
Ученици из Черевића, одељење 3-5 са учитељицом Сузаном Пантелић и одељење 4-5 са учитељицом Мелитом Недељковић, у петак, 7.10.2022. године пре одласка у Дом културе на позоришну представу „Љубав, ах, љубав“ прошетали су Беочином и поздравили се са полицајцем на улици, посетили беочинску Пошту, затим су обишли „малу школу“ у Беочину и психолога Мињу Ненадов, а затим и амфитеатар где су присуствовали проби за пријем првака у Дечији савез. Веома садржајан и активан последњи дан Дечије недеље.

УЧЕНИЦИ У УЛОЗИ НАСТАВНИКА

Датум: 10. Oktobar 2022 21:50 Категорија: Новости

УЧЕНИЦИ У УЛОЗИ НАСТАВНИКА НА ЧАСУ ГЕОГРАФИЈЕ У ПТАК, 7.101.2022. ГОДИН КОД НАСТАВНИЦЕ ВЕСЕ ИВАНОВИЋ.

ПОСЕТА ВЕЛИКОЈ „ВЕЛИКОЈ ШКОЛИ“ И КУЛТУРНОМ ЦЕНТРУ 2-4

Датум: 10. Oktobar 2022 21:46 Категорија: Новости

ПОСЕТА ВЕЛИКОЈ „ВЕЛИКОЈ ШКОЛИ“ И КУЛТУРНОМ ЦЕНТРУ 2-4
Ученици из Черевића, одељење 2-4 са учитељицом Татјаном Половином у петак, 7.10.2022. године пре одласка у Дом културе на позоришну представу „Љубав, ах, љубав“ кренуло је у обилазак „велику школу“ у Беочину. Том приликом посетили су школског психолога Љиљану Михајловић, обишли амфитеатар школе где су присуствовали проби приредбе за Пријем првака у Дечији савез и упознали се са наставницом географије Весом Ивановић и ученицима 6-3 који су управо имали час. Веома садржајан и активан последњи дан Дечије недеље.

ДЕЧИЈА НЕДЕЉА У БЕОЧИН СЕЛУ

Датум: 10. Oktobar 2022 21:42 Категорија: Новости

ПОВОДОМ ДЕЧИЈЕ НЕДЕЉЕ У ШКОЛИ У БЕОЧИН СЕЛУ УЧИТЕЉИ И УЧИТЕЉИЦЕ: ВИТОМИР РАЈИЧИЋЕМ, ДРАГАНА ТАМАШ, БРАНИСЛАВА БУЛОВИЋ ИЖАК И БУДИМИР РАЈЧИЋ СУ У ЧЕТВРТАК, 7.10.2022. ГОДИНЕ, ОРГАНИЗОВАЛИ ЗАЈЕДНИЧКЕ АКТИВНОСТИ УЧЕНИКА ОД 1. ДО 4. РАЗРЕДА
– СВИ У ЈЕДНОЈ СМЕНИ. ЛЕПО ВРЕМЕ ЈЕ ПОГОДОВАЛО ЛЕПОМ ДРУЖЕЊУ.

УЧЕНИЦИ - НАСТАВНИЦИ

Датум: 10. Oktobar 2022 21:39 Категорија: Новости

УЧЕНИЦИ У УЛОЗИ НАСТАВНИКА НА ЧАСУ ИНФОРМАТИКЕ И РАЧУНАРСТВА У ЧЕТВРТАК, 6.101.2022. ГОДИН КОД НАСТАВНИЦЕ ЖАНЕ ПУШИЋ.

ПОНОВО РАДИ БИОСКОП

Датум: 10. Oktobar 2022 21:35 Категорија: Новости

ПОНОВО РАДИ БИОСКОП
Уз помоћ учитељице Зоране Влајков Петар Пан је посетио Черевићке прваке у среду, 5.10.2022. године.

ПИСАЛИ СМО ПЕСМЕ У 3-1

Датум: 10. Oktobar 2022 21:27 Категорија: Новости

ПИСАЛИ СМО ПЕСМЕ У 3-1
Поводом Дечије недеље ученици 3-1 одељења код учитељице Слободанке Врговић, у среду, 5.10.2022. године, пустили су машти на вољу и написали песме на тему ,,Шта детету треба да расте до неба!?” Били су веома маштовити и паметни па су закључили да деци треба да би стигли до неба пре свега “љубав, и пажња, и брига” њихових родитеља, бака, дека, учитеља и учитељица, а затим и свих осталих... Затим је потребна радост и “са вршњацима игра”, здрава храна и вода, али и књига, као и лепо васпитање. Две ученице су се истакле, написале и украсиле своје песме.