ПАКЕТИЋИ ЗА ПРВАКЕ ОД ЛАФАРЖ БЕОЧИНСКЕ ФАБРИКЕ ЦЕМЕНТА

Датум: 24. Decembar 2022 21:36 Категорија: Новости

ПАКЕТИЋИ ЗА ПРВАКЕ ОД ЛАФАРЖ БЕОЧИНСКЕ ФАБРИКЕ ЦЕМЕНТА
Компанија Лафарж Беочинска фабрика цемента традиционално поклања новогодишње пакетиће свим ученицима 1. разреда наше, ОШ ,,Јован Грчић Милњнко“ у Беочину.
Наши прваци уживали су у петак, 23.12.2022. године, у Дому културе, у позоришној представи "Најбоља Нова година". Ученици су активно учествовали у представи, а затим имали прилику да се сликају са Деда Мразом и понесу своје веома богате пакетиће кући да се заслужено засладе за Нову годину.
Захваљујемо се у име школе, ученика и родитеља, компанији Лафарж Беочинска фабрика, Дому културе као и нашим учитељицама које су све време пазиле на своје мале ученике.

ОТВАРАЊЕ “БЕОЧИНСКОГ РАСПУСТИЛИШТА” И УКРАШАВАЊЕ ЈЕЛКЕ

Датум: 24. Decembar 2022 21:19 Категорија: Новости

ОТВАРАЊЕ “БЕОЧИНСКОГ РАСПУСТИЛИШТА” И УКРАШАВАЊЕ ЈЕЛКЕ
Председница општине Беочин Биљана Јанковић и директорка Центра за културу спорт и туризам Ивана Бранков, су у петак, 23.12.2022. године, у друштву најмлађих суграђана отвориле овогодишње „Беочинско распустилиште“ које на почетку зимског распуста, а у сусрет новогодишњим празницима организују Општина Беочин и Центар за културу спорт и туризам. На Тргу младости је окићена, јелка а празничну атмосферу на најлепши начин употпунио је заједнички наступ музичке школе „MUSIC STAR“ са наставником Давидом Тихојевићем и деце и васпитача Предшколске установе „Љуба Станковић“ који су представили свој новогодишњи репертоар.
„Беочинско распустилиште“ биће отворено до 29. децембра 2022. године, на радост и задовољство најмлађих. Срећна Нова 2023. година!

РАКОВАЧКИ МАЛИШАНИ ОБРАДОВАЛИ СУ СЕ ПАКЕТИЋИМА

Датум: 24. Decembar 2022 16:50 Категорија: Новости

РАКОВАЧКИ МАЛИШАНИ ОБРАДОВАЛИ СУ СЕ ПАКЕТИЋИМА
У четвртак, 22.12.2022. године, Деда Мраз је посетио Раковац и Раковачким малишанима уз помоћ породице Савковић поделио пакетиће на општу радост и задовољство. Пре поделе пакетића малишани су имали прилику да уживају у позоришној представи, а затим и да се сликају са Деда Мразом. Свима честитамо и желимо све најбоље у Новој 2023. години!

,,СТИЖЕ НОВА ГОДИНА, А ОДЛАЗИ СТАРА...”

Датум: 24. Decembar 2022 16:30 Категорија: Новости

,,СТИЖЕ НОВА ГОДИНА, А ОДЛАЗИ СТАРА...”
У сусрет новогодишњим празницима ученици из Черевића од првог до четвртог разреда са својим учитељицама: Јеленом Хессе, Татјаном Половином, Сузаном Пантелић и Мелитом Недељковић, организовали су приредбу и новогодишњи базар. У припремама су учествовали и родитељи баке и деке. Традиционални Новогодишњи базар и приредба одржани су у четвртак, 22.12.2022. године у школи у Черевићу. Свима желимо срећну у успешну Нову 2023. годину!

У СУСРЕТ БОЖИЋУ И НОВОЈ ГОДИНИ

Датум: 22. Decembar 2022 23:29 Категорија: Новости

У СУСРЕТ БОЖИЋУ И НОВОЈ ГОДИНИ
Учитељи и вероучитељи ОШ ,,Јован Грчић Миленко” из Беочина са својим ученицима кренули су у сусрет највећем хришћанском празнику Божићу и најзначајнијем празнику на свету Новој години кроз веома интересантан програм који су извели у амфитеатру школе у среду, 21.12.2022. године. Желимо свима срећну и успешну Нову 2023. годину!

НЕ БАЦАЈ ВОЋЕ И ПОВРЋЕ - ЈЕДИ - ЈЕР У ЊЕМУ ЛЕЖИ ЗДРАВЉЕ!

Датум: 22. Decembar 2022 22:54 Категорија: Новости

НЕ БАЦАЈ ВОЋЕ И ПОВРЋЕ - ЈЕДИ - ЈЕР У ЊЕМУ ЛЕЖИ ЗДРАВЉЕ!

НЕБОЈШИНЕ ГРИЦКАЛИЦЕ

Датум: 22. Decembar 2022 22:43 Категорија: Новости

,,ВИТЕЗОВИ ОСМЕХА” И НАСТАВНИК НЕБОЈША НИКОЛИЋ ПОНОВО СУ ИЗМАМИЛИ ОСМЕХЕ НА ЛИЦА НАШИХ УЧЕНИКА ПОДЕЛИВШИ ИМ БРДО ГРИЦКАЛИЦА ТОКОМ ДЕЦЕМБРА 2022. ГОДИНЕ.

ПОСЕТА 1-3 ИЗЛОЖБИ ФОТОГРАФИЈА

Датум: 18. Decembar 2022 16:51 Категорија: Новости

ПОСЕТА 1-3 ИЗЛОЖБИ ФОТОГРАФИЈА
У протеклом периоду ученици I3 су са својим одељењским старешином Зорицом Адамек посетили изложбе слика нашег суграђанина Милоја Кнежевића под називом ,,Очињег ми вида" и Савеза инвалида Војводине и Општинске организације инвалида рада Беочина, као и Међународну изложбу фотографија ,,Православље на интернету" у изложбеном холу Дома културе.

УЧЕНИЦИ 1-3 УЧЕСТВОВАЛИ СУ УНА КОНКУРСУ ,,ПИСМО БОЖИЋ БАТИ”

Датум: 18. Decembar 2022 16:50 Категорија: Новости

УЧЕНИЦИ 1-3 УЧЕСТВОВАЛИ СУ УНА КОНКУРСУ ,,ПИСМО БОЖИЋ БАТИ”
Ученици I3 одељења су са својом учитељицом Зорицом Адамек учествовали и на наградном конкурсу Поште Србије ,,Писмо Божић Бати". Изабрано је пет најкреативнијих писама исписаних још увек невештом руком ђака првака и украшеним пригодним сликама и послато на адресу поште.

ПОСЕТА БИБЛИОТЕЦИ 1-2

Датум: 18. Decembar 2022 16:34 Категорија: Новости

ПОСЕТА БИБЛИОТЕЦИ 1-2
Ученици 1-2 одељења са својом учитељицом Сузаном Мицек посетили су нашу школску библиотеку. Том приликом их је дочекала библиотекарка-наставница српског језика Милица Топлићан и упознала их са начином рада библиотеке, од улажења у библиотеку, преко позајмљивања књига, до враћања истих. Ово је био први боравак ових првака у библиотеци.