Угледни часови у оквиру Пилот-пројекта „2000 дигиталних учионица“, 7.12.2018.

Датум: 09. Decembar 2018 19:42 Категорија: Новости

Угледни часови у оквиру Пилот-пројекта „2000 дигиталних учионица“
Наша, Основна школа „Јован Грчић Миленко“ из Беочина у школској 2018/2019. години учествује у Пилот-пројекту „2000 дигиталних учионица“ у организацији Минисарства просвете Републике Србије. Пројекат подразумева да се наставници и ученици 1. и 5. разреда оспособе за коришћење е-учионице и дигиталних уџбеника. У ту сврху школу је посетила менторка пројекта гђа Биљана Калафатић и присуствовала угледном часу српског језика и књижевности у 5-1 код наставница Радмиле Јовановић, и угледном часу ликовне културе у 5-4, код насавнице Весне Мијин Томић.Такође, менторка је посетила и школу у Черевићу где је обишла учитељицу Зорану Влајков и упознала се са условима за извођење е-наставе. Гђа Биљана Калафатић похвалила је нашу школу за досадашњи труд и напредовање у савладавању програма е-учионице и коришћењу дигиталних уџбеника. Сарадња ће бити настављена у складу са програмом пројекта.