ДРУГАРСТВО

Датум: 17. Novembar 2018 17:08 Категорија: Новости

ДРУГАРСТВО

Реализацијом низа активности поводом обележавања Дана школе организована је и радионица на тему ДРУГАРСТВА. Радионица је организована са ученицаима и родитељима одељења 2-1 учитеља С. Ђурђевића. На веома занимљив и креативан начин ученици су причали о другарству. Резултат радионице је ЛАНАЦ ДРУГАРСТВА у коме су написана имена свих ученика. У креирању ланца поред ученика учествовали су и сви родитељи. Ово је још један од начина уз помоћ којег се остварује већа повезаност међу ученицима и негују вредности као што је другарство. Ученицима и родитељима се радионица веома допала уз жељу да оваквих активности буде још више. Радиoница је реализована у кабинету информатике у сарадњи са наставницом информатике Ж.Пушић.