МУЗИЧКИ ФЕСТИВАЛ ФЕ ДЕМУС

Датум: 02. Novembar 2018 21:15 Категорија: Новости

МУЗИЧКИ ФЕСТИВАЛ ФЕ ДЕМУС
ФЕ ДЕМУС, 23. Републички фестивал дечјег музичког стваралаштва „Деца композитори“ под називом „Музика ствара чуда“ одржан је у петак, 19. октобра 2018.г. у сали "Донка Шпичек" Дечјег културног центра Београд. На концерту су учествовали мали композитори и кантаутори из: Панчева, Вршца, Лазарева, Крушевца, Ваљева, Беочина, Суботице, Новог Сада, Неготина, Ниша, Рашке, Десимировца, Крагујевца, Аранђеловца, Сремске Митровице, Великог Поповића и Београда.
Основну школу „Јован Грчић Миленко“ из Беочина представљале су три ученице: Ема Крижан - музика, Катарина Пантелић - текст и Милица Вељковић - певање, композицијом „Куца и маца“ и освојиле 3. место. Честитамо и ученицама и наставници музичке културе Драгани Марјановић на успеху!