НAГРАДНИ КОНКУРС ,,ПИСМО ДЕДА МРАЗУ"

Датум: 20. Januar 2023 18:46 Категорија: Новости

НAГРАДНИ КОНКУРС ,,ПИСМО ДЕДА МРАЗУ"
Изузетно нам је драго што су се малишани вратили овом лепом обичају и што негујући културу писања, негују и основну идеју о доброти, правди и дељењу.
Жељице коју деца усмено или преко писама упућују Деда Мрзу могу нас више или мање изненадити, насмејати, замислити... Дете се кроз жељу повери особи за коју верује да има много веће моћи него ми "обични" људи.
Наша деца показала су да у њима има пуно доброте, вере и љубави, а на нама је да им помогнемо да ту искру што дуже сачувају.
Од приспелих 68 писама, Деда Мраз је изабрао шест, а све остале радове je похвалио.
Равноправно прво место деле:
- Илана Богнар из Черевића
- Армин Демири из Беочина
- Сташа Старчевић из Беочина
Деда Мраз поклон пакетићем награђује и :
- Милану Миљановић из Черевића
- Нађу Грујић из села Беочина и
- Аниту Девић из Черевића
Посебно похваљујемо ученике I-3 разреда из беочинске школе и малишане старије групе вртића "Бубамара". Свих шесторо награђених награде добили су пакетиће од Деда Мраза у петак, 6.јануара 2023. гoдине. у 11 часова, у холу Дома културе, код јелке.