ОТВАРАЊЕ “БЕОЧИНСКОГ РАСПУСТИЛИШТА” И УКРАШАВАЊЕ ЈЕЛКЕ

Датум: 24. Decembar 2022 21:19 Категорија: Новости

ОТВАРАЊЕ “БЕОЧИНСКОГ РАСПУСТИЛИШТА” И УКРАШАВАЊЕ ЈЕЛКЕ
Председница општине Беочин Биљана Јанковић и директорка Центра за културу спорт и туризам Ивана Бранков, су у петак, 23.12.2022. године, у друштву најмлађих суграђана отвориле овогодишње „Беочинско распустилиште“ које на почетку зимског распуста, а у сусрет новогодишњим празницима организују Општина Беочин и Центар за културу спорт и туризам. На Тргу младости је окићена, јелка а празничну атмосферу на најлепши начин употпунио је заједнички наступ музичке школе „MUSIC STAR“ са наставником Давидом Тихојевићем и деце и васпитача Предшколске установе „Љуба Станковић“ који су представили свој новогодишњи репертоар.
„Беочинско распустилиште“ биће отворено до 29. децембра 2022. године, на радост и задовољство најмлађих. Срећна Нова 2023. година!