ПРАВИЛА ПОНАШАЊА У ШКОЛИ У 2022-23. ГОДИНИ

Датум: 05. Decembar 2022 22:41 Категорија: Новости

ПРАВИЛА ПОНАШАЊА У ШКОЛИ У 2022-23. ГОДИНИ
Ученици ОШ ,,Јован Грчић Миленко” са својим одељењским старешинама од почетка школске године на часовима одељењског старешине разговарали су о правилима понашања у школи како на часовима, тако и на ходницима, у школском дворишту и на јавним местима. Том приликом издвојили су нека од правила за која су сматрали да су најважнија и којих се треба придржавати за опште добро, и исписали их на хамер и окачили на видно место у својој учионици. Након тога су чланови Вршњачког тима наше школе који чине по два представника из свих 6. и 7. разреда, а то су: 6-1 Лука Тодорчески и Лазар Јелача, из 6-2 Анђелија Миловановић и Данило Станковић, 6-3 Сара Марсенић и Миленко Ковачевић, 6-4 Мила Ресановић и Кристијан Кукучка, 7-1 Бесима Риц и Лазар Писаревић, 7-2 Фатима Морина и Огњен степанов, 7-3 Александар Сливњак и Јасмин демири, 7-4 Драгана Танајка и Алија Морина, са руководиоцем Вршњачког тима, наставником Драгомиром Лукићем, извукли најважнија правила за целу школу. Најважнија правила су ученице 6-2 одељења: Ивана Мирић и Анђелија Миловановић исписале на два хамера, украсиле и окачиле у холу “мале” и “велике” школе. Преостаје нам још само да се придржавамо ових наших правила.