НОВО У ШКОЛИ У ОКТОБРУ 2022.

Датум: 15. Novembar 2022 21:07 Категорија: Новости

НОВО У ШКОЛИ У ОКТОБРУ 2022.
1. Акција родитеља II-2 одељења учитељице Љиљане Добријевић под вођством Маријете Дир и поклон одливци Компаније “ДАК” - нове клупе у дворишту “мале” школе.

2. Oчишћени олуци у школи у Черевићу.

3. Окачене слике писаца у библиотеци и поправљена врата на орманима за књиге.

4. Дали смо старе столице из зборнице и кабинета на тапацирање.

5. Обављен преглед крова школе у Черевићу поводом пријаве родитеља инспекцији због прокишњавања.

6. Решен вишегодишњи проблем земљане кадице у амфитеатру школе у Черевићу.

7. Рашчишћен ходник “мале” школе од вишка старих столица и купа.

8. Даљински управљач за климу добио своје место у зборници.

9. Кабинет географије због прокишњавања крова школе пребачен у учионицу у приземљу, а наставница географије Веса Ивановић уз помоћ Фирме ,,Економистелектро” од учионице у лошем стању направила прелеп савремени кабинет географије.

10. Наставница српског језика Соња Андрић уз помоћ свог супруга санирала плафон у кабинету српског језика оштећен од прокишњавања крова и такође, офарбала радијаторе у разне боје и тиме учинила атмосферу та много пријатнијом за ученике.

11. Наставак радова на школи у Раковцу.