ПРОЈЕКАТ "МОЈ ДРУГ СЛАВИ РОЂЕНДАН"

Датум: 06. Novembar 2022 23:12 Категорија: Новости

ПРОЈЕКАТ "МОЈ ДРУГ СЛАВИ РОЂЕНДАН"
У организацији наставнице српског језика и књижевности Милице Топлићан и њеног 6-3 одељења настао је веома интересантан пројекат у ком ученици радо узимају учешће. У пројекту који носи назив "Мој друг слави рођендан" сваки ученик је добио задатак да украси своје име и презиме и датум рођења , а затим свој рад закачи на пано. Ученици су подељени у групе и сваки пут друга група осмишљава честитке и поклоне за слављенике у складу са њиховим интересовањима и афинитетима. Циљ овог пројекта је развијање свести о заједничком труду из месеца у месец, као и добра организација поделе задужења и потребног времена за одређене активности и наравно пре свега емпатија и дружење. Поздрављамо ову интересантну идеју.