Ликован колонија

Датум: 05. Oktobar 2018 21:03 Категорија: Новости

Ликовна колнија „Између два моста“

ШОСО „Милан Петровић“ из Новог Сада традиционално органитује дечију ликовну колонију под називом „Између два моста“. Наставница ликовне културе Весна Мијин Томић и 9 ученика 5. и 7. разреда ОШ „Јован Грчић Миленко“ из Беочина учествовали су у радионицама ове ликовне колоније у четвртак, 4. октобра 2018. године. Свој ликовни таленат на колонији су представили следећи ученици: Светлана Лукић 7-4, Мирјана Јанковић 7-4, Дејан Благојевић 7-1, Огњен Козић 7-1, Уна Миловановић 7-1, Анастасија Муратовић 5-4, Марко Дабарчић 5-2, Сара Грујић 5-2 и Неда Петковић 5-2. Овом приликом упознали су и пуно другара међу којима су били и ученици из Кисача које је довела наставница ликовне културе Вишња Тривунчевић.