УПОЗНАВАЊЕ СА ШКОЛОМ 1-3

Датум: 29. Septembar 2022 22:58 Категорија: Новости

УПОЗНАВАЊЕ СА ШКОЛОМ 1-3
Ученици I3 одељења су, у оквиру наставе Света око нас, са својом учитељицом Зорицом Адамек обишли школу и упознали се са просторијама у њој. Приликом обиласка ,,велике школе" у кабинету биологије их је дочекала наставница Тања Сакан. Заједно су разгледали делове људског тела које су израдили шестаци, а највише су им се допале кости мамута, скелети птица и жаба, модели људског ока. Поздравили су и нашу педагогицу Наду Боснић код које су неки били на тестирању при упису у први разред, теткице, а обилазак су завршили у библиотеци. Ту су се упознали са библиотечким фондом домаће лектире, начином издавања књига, а чим буду научили сва слова и да читају учланиће се. Рецитовали су и певали песме научене у вртићу, а потом се некако пробили између старијих ученика и вратили задовољни у своју учионицу.
Прваци, искрено... лепо нам је у школи, волимо све часове, да цртамо, пишемо, певамо, вежбамо... на одморима да ужинамо и дружимо се међусобно..., али најлепше је, најлепше је... када дође петак!