МИХОЉСКИ СУСРЕТИ СЕЛА У БЕОЧИН СЕЛУ

Датум: 26. Septembar 2022 20:47 Категорија: Новости

МИХОЉСКИ СУСРЕТИ СЕЛА У БЕОЧИН СЕЛУ
У Беочин селу у суботу, 24.9.2022. године, је одржана традиционална манифестација „Михољски сусрети села“ са великом бројем активности за децу.
Под покровитељством Министарства за бригу о породици и демографију РС и општине Беочин одржани су “Михољски сусрети - Беочин село.”  У име општине све присутне је поздравио заменик председнице општине Стефан Томовић , а манифестацију је званично отворила председница општине Беочин Биљана Јанковић. Велику број Беочинаца и гостију, свих узраста, окупио се у селу Беочину, а први дан овогодишње јесени донео је време идеално за дружење на отвореном. Између осталог наши ученици учествовали су у у бројним активностима као што је такмичењу у трчању у џаковима, имитирајући старије натезали су конопац, а свакако су се засладили и многобројним изложеним ђаконијама...

Поводом ове манифестације озганизован је литерарни конкурс на тему ,,Моје село“, на којем је учествовао велик број ученика како из наше тако и из школе у Сусеку, а најбољи радови биће проглашени у суботу.
Награђени су радови следећих ученика и они треба да дођу и своје награде преузму на у суботу, у 11.30 часова на гувну у Беочин селу:
Прво место:
- Александар Грујић - 8. разред, Сусек
- Ања Ковачевић – 8. разред, Беочин
Друго место:
- Вељко Соколовић – 5. разред, Беочин
- Василије Михајловић – 6. разред, Сусек
Треће место:
- Митар Панџа – 5.разред, Беочин
- Анђелија Миловановић – 6. разред, Беочин
Похвале:
- Андреј Сапунџић – 5. разред, Беочин
- Ксенија Велемиров – 7. разерд, Сусек
- Предраг Ковачевић – 5. разеред, Беочин
- Ђорђе Прекогачић – 5. разред, Беочин
- Борјана Савић – 5. разред, Беочин
- Валентина Ројка -6. разеред, Беочин
- Милица Трифковић – 5. разред, Беочин
- Драга Шушак – 5. разред, Беочин

Честитамо награђеним ученицима и њиховим наставницима.