РАДНИ САСТАНАК ПОВОДОМ ДЕЧЈЕ НЕДЕЉЕ

Датум: 26. Septembar 2022 20:33 Категорија: Новости

РАДНИ САСТАНАК ПОВОДОМ ДЕЧЈЕ НЕДЕЉЕ
У просторијама Дома културе данас је организован први радни састанак представника вртића, обе школе, општинског већа и Центра за културу, спорт и туризам како би програми овогодишње Дечје недеље у нашој општини били што садржајнији и како би обухватили сву децу наше општине. У плану су забавни, едукативни, спортски и културни садржаји- а у реализацији активности Дечије недеље на националном и локалном нивоу учествују многобројне институције, као и бројни појединци посвећени деци. Дечија недеља подстиче развој услова за бољи положај детета и подсећа све релевантне друштвене актере на неопходност пружања образовне, социјалне, здравствене, културне и финансијске подршке сваком детету у нашем друштву.