ПРИЈЕМ ПРВАКА - ШКОЛСКА 2022/2023. ГОДИНА

Датум: 31. Avgust 2022 18:57 Категорија: Новости

СВЕЧАНИ ПРИЈЕМ ЂАКА ПРВАКА У ОШ ,,ЈОВАН ГРЧИЋ МИЛЕНКО” У БЕОЧИНУ
У Основној школи ,,Јован Грчић Миленко”, уприличен је свечани пријем ученика 1. разреда, у среду, 31.8.2022. године како у матичној школи тако и у подручним школама у Беочин селу, Раковцу и Черевићу.
Прваке и њихове породице поздравили су председница општине Беочин Биљана Јанковић и директор школе Драган Митић. Своје нове школске другаре пригодном приредбом дочекали су старији ученици са учитељима Синишом Гутићем, Сузаном Мицек и Зорицом Адамек.
Беочинским првацима уручени су и поклони у виду школског прибора које је Општина Беочин обезбедила као и ваучери „Универекспорт“ фондације којима ће бити омогућено преузимање поклон пакета.
У школској 2022/2023. години нову генерацију која броји 109 ученика преузели су учитељи: Зорица Бобар, Зорица Адамек, Сузана Мицек, Витомир Рајичић, Зорана Влајков и Нада Богуновић.
Желимо срећан почетак школе, пуно успеха и лепих тренутака ученицима, њиховим родитељима, као и учитељицама.