ПОДЕЛА БЕСПЛАТНИХ УЏБЕНИКА ЗА ШКОЛСКУ 2022/23. ГОДИНУ

Датум: 22. Avgust 2022 19:13 Категорија: Новости

ПОДЕЛА БЕСПЛАТНИХ УЏБЕНИКА ЗА ШКОЛСКУ 2022/23. ГОДИНУ
Поштоване колеге, родитељи, ученици, подела бесплатних општинских и државних комплета уџбеника обавиће се за викенд, субота и недеља, 27. и 28.8.2022.године и то на следећи начин:
- од 8 до 12 часова делиће се уџбеници од 1-4. разреда
- од 12 до 16 часова делиће се уџбеници 5-8. разрeда
(Уколико родитељи имају школску децу 1-8. разреда, за сву децу ће уџбенике добити одједном, не морају долазити више пута.)
Подела ће бити у школској трпезарији и то на начин да ће родитељ након уласка у трпезарију и приласка пулту рећи име и презиме и разред свог детета које ће затим бити пронађено на списку. Након тога ће родитељ да се потпише поред имена свога детета, а особе задужене за поделу ће им уручити припадајући комплет.
Родитеље молим за стрпљење приликом преузимања јер је јако велики број комплета у питању и биће потребно времена без обзира на велике организационе припреме које вршимо.
Уколико родитељи нису у могућности да дођу нека пошаљу своју децу, а процедура ће бити иста с тим што ће се тада ученик потписати поред свога имена.
У име ученика, њихових родитеља и у име школе захваљујемо се општини Беочин на овако вредном и корисном поклону.