МАТУРСКО ВЕЧЕ 2022.

Датум: 02. Jul 2022 18:34 Категорија: Новости

МАТУРСКО ВЕЧЕ 2022.
Традиционално осмаци ОШ ,,Јован Грчић Миленко” из Беочина своје матурско вече прослављају у Ресторану ,,Караш” на обали Дунава. И ове године матурско вече је прослављено у прелепом амбијенту уз одличну музику, вечеру и торте које су припремиле одељењске старешине за своје разреде. Осмаци су се опростили од основне школе и одељењских старешина наставница: Жане Пушић, Весне Гојић, наставника Бранка Божића кога је због болести овом приликом мењала наставница Лидија Вукосављевић, наставнице Олгице Стјепановић и Душице Ристић. Такође, опростили су се и од својих учитеља: Данице Шпановић, Сузане Мицек, Зорице Адамек, Наде Богуновић, Витомира Рајичића и Зоране Влајков. Осмаке је на почетку вечери поздравио директор школе Драган Митић прочитавши им писмо наставника Бранка Божића и придруживши се његовим жељама, пожелео им пуно успеха и среће у будућности како у школи тако и у животу уопште. Вече јепротекло опуштено и весело без проблема као што смо и очекивали. А како су и сами ученици рекли опраштајући се - школа се потрудила да их упути на прави пут, а надамо се да је то и успела.
СРЕЋНО ДРАГИ НАШИ УЧЕНИЦИ!