ТРИ ШКОЛЕ У ЈЕДНОЈ ПРИЧИ

Датум: 31. Maj 2022 17:51 Категорија: Новости

ТРИ ШКОЛЕ У ЈЕДНОЈ ПРИЧИ
Рекреативно-едукативни излет у организацији Удружења ,,Витезови осмеха", ученици ОШ "Јован Грчић Миленко" из Беочина,
ОШ "Милош Црњански" из Новог Сада и ШОСО "Милан Петровић" са домом ученика из Новог Сада, реализован је 28-29. маја 2022.
године уз несебично залагање председника Удружења Небојше Николића, као и наше наставнице математике Сање Луковић.
Ученици одабране три школе имали су прилику први дан да посете Спомен парк ,,Шумарице", Акваријум ПМФ и да се почасте у
Мц Доналдс-у. За други дан резервисани су Стрмостен и фантастични водопад Велики бук, манастир Манасија и Природњачки
центар Свилајнац. Овај веома садржајан излет пратило је добро расположење и лепо време на опште задовољство свих учесника.
Похвала за све ученике и колеге Небојшу, Сању, Сашу и Васу.