ПРИЈАТЕЉСКА ФУДБАЛСКА УТАКМИЦА У СУСЕКУ

Датум: 19. April 2022 19:35 Категорија: Новости

ПРИЈАТЕЉСКА ФУДБАЛСКА УТАКМИЦА У СУСЕКУ
У понедељак, 11. 4. 2022. ученици V1 разреда наше школе одиграли су пријатељски фудбалски меч против ученика V1 из ОШ „Јован Поповић" из Сусека о организацији наставница физичког васпитања Душице Ристић и Маје Даниловић. Пред пуним трибинама у спортској и фер атмосфери, са пуно трчања, видели смо много лепих потеза, голова и додавања.
Утакмица је завршена резултатом 15:2 у корист сусечке школе, а посебно су се истакли својом игром и фер односом према противнику ученици наше школе Лазар Станојевић, Александра Брацановић, Сава Пушић, Лука Тодорчески, Урош Јалић и Новак Јандрић, а из сусечке школе Огњен Радишевић, Лука Крстић, Ранко Тубак и голман Душан Лукић. Најлепши гол постигао је Ранко Тубак, шутем из „маказица".
Честитке играчима оба тима.