ЕДУКАТИВНА ПОСЕТА БЕОГРАДУ СА ,,ВИТЕЗОВИМА ОСМЕХА“

Датум: 10. April 2022 17:02 Категорија: Новости

ЕДУКАТИВНА ПОСЕТА БЕОГРАДУ СА ,,ВИТЕЗОВИМА ОСМЕХА“
У суботу, 9.4.2022. наставница биологије Татјана Сакан и председник Удружења ,,Витезови осмеха“ Небојша Николић организовали су едукативну посету Београду, главном граду Републике Србије, за групу ученика ОШ ,,Јован Грчић Миленко“ из Беочина и СОШО ,,Др Милан Перовић“ Нови Сад из огранака у Беочину. Посетили су Ботаничку башту "Јевремовац", Зоо врт и Улицу кнеза Михаила. Наставник Небојша је коментарисао: ,, Kада наградите едукативним излетом озбиљно добру групу ученика, вредних, паметних, изузетно васпитаних, тада и киша заобиђе престоницу и дозволи да Ботаничка башта, Зоо врт и центар града остану у мислима свих нас као један предиван и поучан дан.“ А коментар једног од ученика гласи: ,,Никада нисмо били на забавнијем излету и незаборавно смо се провели.“ Да ли је ово последица короне или ентузијазам младости или и једно и друго – просудите сами. Тек, драго нам је када смо позитивни и желимо да напредијемо.