КАБИНЕТ ХЕМИЈЕ ДОБИО ЛАБОРАТОРИЈУ 2022

Датум: 27. Mart 2022 16:40 Категорија: Новости

КАБИНЕТ ХЕМИЈЕ ДОБИО ЛАБОРАТОРИЈУ 2022
Захваљујући Лафарж беочинској фабрици цемента чије руководство је препознало потребу наше школе за лабораторијом уз кабинет хемије, наша школа је добила савремену школску лабораторију.
Ученици ОШ ,,Јован Грчић Миленко”од ове године имају прилику да раде практичне радове и лабораторијске вежбе. Можда ће неко од њих постати хемичар, лаборант или инжењер и дати свој допринос радећи у беочинској фабрици.
У четвртак, 24.3.2022. године посетили су нас представници фабрике и обрадовали лабораторијским наставним средствима.
Ученици наше школе са наставницом хемије Виолетом Ћулибрк припремили су  захвалнице које је директор школе Драган Митић уручио присутнима.
Захваљујемо се Лафарж беочинској фабрици цемента за допринос, помагање и доделу наставних средстава, као и предузећу ,,Алтеком д.о.о.” из Беочина које је извршило радове и надамо се да ће се наша сарадња наставити на обострано задовољство.