ОРГАНИЗАЦИЈА НАСТАВЕ ОД 14.3.2022.Г.

Датум: 13. Mart 2022 19:28 Категорија: Новости

ОРГАНИЗАЦИЈА НАСТАВЕ ОД 14.3.2022.Г.
Према одлуци Тима за праћење и координисање примене превентивних мера у раду школа у току следеће недеље прелазимо на кабинетску наставу од 5. до 8. разреда. Потребно је мало стрпљења да се направи распоред коришћења кабинета.

Скрећемо смо пажњу ученицима и родитељима на то да ученици школске торбе (као и личне ствари) у оваквој организацији наставе - носе од кабинета до кабинета - а на одмору остављају испред кабинета, АЛИ све своје вредне ствари као што је: новчаник и слично, ученици треба да пазе и носе са собом на одмор у двориште школе.
Школа не одговара за изгубљену или оштећену имовину ученика – ученици сами морају да брину о својим ствари!

Замолили смо наставнике да свој кабинет прегледају, попишу оштећења како бисмо их поправили, а затим направе „велико спремање“ и избаце све непотребно: стари папир и електронски отпад... и ставе га у ходник код директорове канцеларије, како бисмо га уновчили, а новац уложили у наставна средства.
Свима желимо срећан и  успешан рад!