ЕВРОПСКИ ШКОЛСКИ СПОРТСКИ ДАН

Датум: 24. Septembar 2021 22:29 Категорија: Новости

Данас је у нашој школи обележен Европски школски спортски дан, који има за циљ промоцију физичке активности и укључивање што већег броја деце и младих у процес вежбања.

Са наставницом физичког васпитања Душицом Ристић на отвореном терену у школском дворишту, у исто време, вежбало је око 200 ученика нижих и виших разреда.
Након вежби разгибавања, уследиле су различите активности: такмичење у штафетним играма са вођењем лопте, скокови удаљ, рагби, мали фудбал, акробатика...
Ученици подручне школе у Черевићу поред вежби обликовања, играли су елементарне игре „Између 2 ватре", "Иде маца око тебе", гађали у кош..
У Беочин селу ученици су радили вежбе обликовања и играли "између 2 ватре". Браво за све наше ученике !

Прикључили су се и Черевићани.