TAKMIČENJE STRANIH JEZIKA

Датум: 22. Maj 2021 15:59 Категорија: Новости

TAKMIČENJE STRANIH JEZIKA
Na 9.Međunarodnom takmičenju iz stranih jezika Willkommen učestvovalo je 13 učenika iz naše škole.Takmičenje je održano 22.5.2021. u 9h u OŠ,,Jovan Grčić Milenko'' u Beočinu.Učestvovalo je 11 učenika iz  četvrtih razreda  i dve učenice iz osmog razreda.To su:Babić Nikola (IV2),Gvero Elena(IV2),Selena Vitasović(IV4),Kovačević Nikolina (IV4),Milovanović Anđelija((IV2),Nolin Aleksandra(IV2),Obrenović Mila(IV1),Resanović Mila(IV4),Trifković Marko (IV4),Ižak Filip(IV2) ,Hipik Iskra(IV1),Savić Anđela(VIII5) i Čelar Nada (VIII5).Učenici četvrtih razreda su radili test iz engleskog jezika čiji je mentor bila nastavnica Oplakan Elena.Savić Anđela je radila test iz engleskog jezika,a Čelar Nada iz engleskog i iz nemačkog jezika.Njihovi mentori su bile nastavnica engleskog jezika Urač Marija i nastavnica nemačkog jezika Kožul Marija.Dežurni nastavnik je bila nastavnica srpskog jezika Jovanović Radmila ,a dežurni volonter direktor Mitić Dragan.Sve pohvale  učenicima  i nastavnicima na učešću.Očekujemo rezultate i sertifikate za mesec dana .

Glavni koordinator takmičenja:
 nastavnica engleskog jezika Oplakan Elena