ИЗЛОЖБА "КРВ ЖИВОТ ЗНАЧИ"

Датум: 15. Maj 2021 11:34 Категорија: Новости

У Дому културе у Беочину отворена је излoжба ликовних радова ученика ОШ„Јован Грчић Миленко" из Беочина и ОШ„Јован Поповић" из Сусека, под називом"Крв живот значи".

Конкурс традиционално сваке године организује Црвени крст Србије са циљем промовисања добровољног давалаштва крви.
Секретар ЦК Беочин Драган Бранковић, уручио је поклон књиге ученицима награђеним на ликовнoм конкурсу.
Награду Црвеног крста добила је и ученица 7.разреда Сара Грујић као победник општинског такмичења „Шта знаш о здрављу".
За успешну сарадњу са општинском организацијом ЦК награду су добиле и наставница ликовне културе Весна Мијин, учитељица Весна Абаза, Душица Ристић руководилац Комисије за ЦК школе и в.д.директор Драган Митић.
Још једном честитамо награђеним ученицима и захваљујемо се учитељима и наставницима ликовне културе који су са ученицима подржали и реализовали ову акцију.