ХУМАНОСТ НА ДЕЛУ

Датум: 20. Oktobar 2020 18:01 Категорија: Новости

ХУМАНОСТ НА ДЕЛУ
Ученици ОШ ,,Јован Грчић Миленко” из Беочина још једном су показали своју несебичност и хуманост. Овог пута сакупљан је новац за лечење девојчице Лане Јовановић. Ученици 6-4 разреда са својом разредном наставницом ликовне културе Весном Мијин организовали су, сада већ традиционално, прикупљање новца у хуманитарне сврхе и овог пута скаупили у нашој школи око 20.000,00 динара. Такође, и одељење наставнице географије Весе Ивановић 8-5 учествовало је у овој хуманитарној акцији, али путем смс порука, тј. Хуманитарне фондације ,,БУДИ ХУМАН” Александра Шапића са прилозима од по 200,00 динара по поруци. Уколико нисте дали прилог, а желели бисте можете то учинити слањем СМС поруке: ”Упишимо 808 и пошаљимо СМС на 3030!”
За Ланину животну битку! Будимо хумани!
Помозимо Лани!
ХВАЛА СВИМА!