ПРИЈЕМ ВУКОВАЦА 2020

Датум: 23. Jun 2020 21:18 Категорија: Новости

СВЕЧАНИ ПРИЈЕМ “ВУКОВАЦА” У ОПШТИНИ БЕОЧИН

Председник општине Беочин Митар Милинковић данас, 23.6.2020.године уприличио је традиционални пријем за најуспешније ђаке основних школа са територије општине Беочин, ОШ„Јован Грчић Миленко“ из Беочина и ОШ„Јован Поповић“ из Сусека.
У Великој сали Скупштине општине Беочин пригодним наградама награђено је 9 ученика.
Награђени су носиоци дипломе ,,Вук Караџић” из Основне школе „Јован Грчић Миленко“ из Беочина: Стефановић Калина, Костић Снежана, Стаменковић Љубица, Геновски Ана, Мајданџић Тијана, Симић Немања, Перески Тијана, Марковић Немања, а из основне школе „Јован Поповић“ у Сусеку: Анастасија Миљић.
Лаптоп на поклон добили су ученици генерације из обе школе: Анастасија Миљић из Сусека и Немања Симић из Беочина.
Честитамо нашим најбољим ученицима и желимо им пуно успеха у животу!