КРАЈ ШКОЛСКЕ 2019/2020. ГОДИНЕ

Датум: 28. Maj 2020 22:22 Категорија: Новости

ОБАВЕШТЕЊА О ЗАВРШЕТКУ ШКОЛСКЕ 2019/2020. ГОДИНЕ

1-7. РАЗРЕД
Поштовани родитељи, обавештавамо вас да су оцене ученика 1-7. разреда закључене и да се могу видети у есДневнику од 1.6.2020.г.
Ако неко од ученика није задовољан закљученом оценом треба да обавести одељењског старешину до 3.6.2020.г. како би се организовали часови припреме и одговарања ради поправљања оцене.
МОЛИМО УЧЕНИКЕ И РОДИТЕЉЕ ДА СЕ ЈАВЕ САМО АКО ИМА РЕАЛНИХ ОСНОВА ЗА ПОПРАВЉАЊЕ ОЦЕНА И АКО СЕ ДОГОВОРЕ СА ПРЕДМЕТНИМ НАСТАВНИКОМ!
ЗАКЉУЧЕНА ОЦЕНА ЈЕ ОЦЕНА ИЗВЕДЕНА НА ОСНОВУ ОБА ПОЛУГОДИШТА, ТЈ. СВИХ ОЦЕНА ОД ПОЧЕТКА ШКОЛСКЕ ГОДИНЕ УПИСАНИХ У ЕСДНЕВНИК!
ИСТА ПРАВИЛА ВАЖЕ ЗА СВЕ УЧЕНИКЕ!

8. РАЗРЕД
Поштовани родитељи, обавештавамо вас да су оцене ученика 8. разреда закључене и да се могу видети у есДневнику од 25.5.2020.г.
Ако неко од ученика није задовољан закљученом оценом треба да обавести одељењског старешину до 28.5.2020.г. како би се организовали часови припреме и одговарања ради поправљања оцене.
ИСТА ПРАВИЛА ВАЖЕ ЗА СВЕ УЧЕНИКЕ!
Ако неко није у могућности може добити одштампану картицу за родитеље од одељењског старешине.