БЕЗБЕДНОСТ НА ИНТЕРНЕТУ

Датум: 16. Mart 2018 17:19 Категорија: Новости

БЕЗБЕДНОСТ НА ИНТЕРНЕТУ
У оквиру међународног дана Безбедносзи на инернету, који се ове године обележава 6. фебруара, у ОШ „Јован Грчић Миленко“ у Беочину, организовано је низ активности.
Остварена је сарадња са полицијом у виду предавања-презентације инспектора З. Алана на тему „Безбедно коришћење интернета и друштвених мрежа“ ученицима шестих разреда, који су показали велико интересовање за тему и активно учествовали у разговору.
На часовима информатике је организована израда плаката за учешће на наградном конкурсу „Безбедност деце на интернету – Тијана клик“ који организује фондација Тијана Јурић – www.tijana.rs.
Ученици виших разреда су упућени на могућност учешћа на квизу који ће бити on line организован на сајту www.tijana.rs 6. фебруара 2018. године у времену од 10 до 18 часова.
У холу школе организована је изложба ученичких радова са порукама за безбедну употребу интернета и друштвених мрежа.
Тема Безбедност на интернету у нашој школи је присутна током целе школске године.