Гостовање на Сајму књига и образовања у НС 2020

Датум: 07. Mart 2020 18:39 Категорија: Новости

Гостовање на Сајму књига и образовања у НС 2020.

Ученици 5. разреда ОШ ,,Јован Грчић Миленко” из Беочина посетили су Сајам књига и Сајам образовања у Новом Саду у пратњи наставнице ликовне културе Весне Мијин Томић и наставнице музичке културе Драгане Марјановић. Том приликом гостовали су на Руском штанду у ликовној радионици вајарке Ине Поповиц, уз чију помоћ су вајали прелепе глинене руже, поводом Дана руске културе.
У оквиру презентације књиге ,,Руски емигранти Панчеву 1919-1941” ауторке Несибе Палибрк Сукић, наступили су чланови хора под руководством наставнице музичке културе Драгане Марјановић, где је солисткига хора Милица Вељковић сјајно извела руске и српске песме.
Велика похвала нашим ученицима и наставницама који традиционално учествују у овој манифестацији већ осам година!