ДЕЧИЈИ САЈАМ У БЕОГРАДУ 2019

Датум: 14. Oktobar 2019 08:45 Категорија: Новости

ДЕЧИЈИ САЈАМ У БЕОГРАДУ, 12.10.2019.
Ученици 5. и 6. разреда ОШ "Јован Грчић Миленко" из Беочина у суботу, 12.10.2019. су посетили Дечији сајам у Београду, у организацији наставнице физичког васпитања Душице Ристић и наставнице биологије Олгице Стјепановић, а у пратњи наставника историје Драгана Митића и наставнице српског језика и књижевности Радмиле Јовановић. Ученици су уживали у активностима овог сајма: ликовним и музичким радионицама, као и дружењу са аниматорима, кловновима и ликовима из цртаних филмова. Након инспиративног сајма уследила је посета Калемегдану и ТЦ "Ушће" где смо срели младог јутјубера Голденита и на велико одуђевљење ученика сликали се са њим. У добром расположењу уз песму и смех пролетео је повратак кући.