УЧЕНИК ГЕНЕРАЦИЈЕ

Датум: 10. Jun 2019 09:24 Категорија: Новости

ЈАСМИНА ХАКАЊИН

Предствљамо вам ученицу Јасмину Хакањин 8-4 разреда.
Јасмина је рођена 21.9.2004. године, у Бару, Република Црна Гора, од оца Шабана  и мајке Бајре. Живи у Беочину, са оба родитеља.
Од 1. до 8. разреда ученица је имала одличан успех и примерно владање. Односом према својим обавезама, школи и учењу, остварила је услове за Вукову диплому.
Такође, Јасмина  је учествовала у бројним такмичењима и ваннаставним активностима. У 6. Разреду била је члан Вршњачког тима, а у 7. и 8.разреду члан Ученичког  парламента, у 8. Разреду и председник Ученичког парламента.
Она је веома свестрана о чему сведоче бројне дипломе са највиших нивоа такмичења из разних предмета. То су:

СРПСКИ ЈЕЗИК

ХЕМИЈА
7. разред:  - општинско такмичење,  2. место
                  - окружно такмичење 2.награда

Члан је бројних секција, као што су: географска, биолошка, млади хемичари, драмско-рецитаторска ...
Јасмина је веома зрела као личност и као таква увек је спремна да се ангажује у акцијама у оквиру друштвене средине  Учествовала је у прикупљање помоћи  за дистрофичаре, прикупљању уџбеника....
Међу друговима у разреду Јасмина заузима посебно место као добар друг увек спремна да изађе у сусрет другарима, помогне и заштити их ако је потребно.

Драго нам је што је Јасмина била ученик наше школе, остаће нам у најлепшем сећању. Желимо јој пуно среће и успеха у даљем животу и раду.