ПОСЕТА ШОСО „МИЛАН ПЕТРОВИЋ“ У НОВОМ САДУ

Датум: 16. Maj 2019 22:10 Категорија: Новости

ПОСЕТА ШОСО „МИЛАН ПЕТРОВИЋ“ У НОВОМ САДУ
Ученици ОШ „Јован Грчић Миленко“ из Беочина су у среду, 15.05.2019. били гости ученика и корисника ШОСО „Милан Петривић“ у Новом Саду. Наши уценици седмих разреда у пратњи директорке Татјане Сакан и наставника хемије Виолете Ћулибрк у оквиру професионалне оријентације посетили су ову установу у Новом Саду. У предивној атмосфери, уз дружења и упознавања са радом ове школе ученици су провели пре подне на веома занимљив начин. Сазнали смо како се прави течни сапун, како од рециклираног папира можемо направити занимљиве предмете,како се праве грнчарске фигуре,како се везе...али и много других занимљивих активности смо имали прилике да упознамо. Захваљујемо се нашим гостима на предивном дружењу и радујемо се новом сусрету.