ДАН ШКОЛЕ, 15.11.2023.

Датум: 15. Novembar 2023 21:52 Категорија: Новости

ДАН ШКОЛЕ, 15.11.2023.
Основна школа ,,Јован Грчић Миленко” из Беочина прославила је свој Дан школе у среду, 15. новембра 2023. године. У амфитеатру школе изведена је свечана приредба поводом Дана школе коју су припремиле наставнице српског језика и књижевности Светлана Зарић, Соња Андрић и Милица Топлићан у сарадњи са наставницом музичке културе Весном Гојић, као и наставницом ликовне културе Весном Мијин Томић. Свечани програм употпунили су тамбурашки оркестар и фолклорни ансамбл КУД-а ,,Бриле”, као и Вокална група ,,Царић“ из Беочина. Tехничку подршку пружио је Владимир Ивановић, а подршку озвучења Драган Винкешевић и Михајло Дулић. Помоћ у декорисању сцене Танја Ајети и Удружење жена ,,Горска Ружа” из Раковца.
Свечаност су својим присуством увеличали председница општине Беочин Билјана Јанковић, шеф протокола Јелена Викторова, заменик начелника општине Секула Петровић, школски кум Вања Зарков, директорка предшколске установе Љубица Ђурић, педагог предшколске установе Милица Ђуричић, директорка ОШ ,,Јован Поповић“ из Сусека Татјана Крстић, педагог из Сусека Данијела Ђорђевић Шегрт, директорка Културног центра Танја Дрљача, представник локалне самоуправе Маја Лукић, директорка Дома здравља Вера Радосављевић, пресденица месне заједнице Баноштор Драгица Крстић, као и фотографи Олга Глишић и Исмет Адемовски, као и бројни родитељи ученика наше школе.
Директор школе Драган Митић поздравио је присутне, а радницима школе и ученицима честитао Дан школе својом песмом посвећеном школи, колегама и песнику чије име са поносом носи наша школа.