Пројекат Нико није ИН ако није ФИН

Датум: 14. Decembar 2018 11:08 Категорија: Новости

Тринаест ученика осмог разреда наше школе учествовало је у пројекту „Нико није ИН, ако није ФИН“ у организацији Канцеларије за младе Општине Беочин . Ученици су присуствовали серији предавања и при том сазнали о значају одрживог развоја. Након предавања, која су  трајала око две недеље, организовано је такмичење наком су учествовали ученици ОШ „Јован Поповић“ из Сусека и ОШ“Јован Грчић Миленко“ из Беочина.
У среду 12.12. 2018. у 13 часова, у Дому културе наши вредни ученици су освојили прва три места и вредне награде.
Награђени ученици су:
Ученица 8/4 Јасмина Хакањин – прво место – 86.5 бодова и награда ЛАПТОП
Ученик 8/3 Зоран Репић – друго место – 79 бодова и награда ТАБЛЕТ
Ученик 8/3 Урош Поповић – треће место – 78 бодова и награда СЛУШАЛИЦЕ
Управа школе и сви наставници честитају награђеним ученицима,свим осталим ученицима који су учествовали у такмичењу,  као и предметној наставници Мирјани Цветићанин на постигнутом успеху.
Поносни смо на Вас.