АКТИВНОСТИ НАШИХ УЧЕНИКА И НАСТАВНИКА

Датум: 27. Septembar 2023 14:20 Категорија: Новости

ИЗДВАЈАМО САМО НЕКЕ ОД АКТИВНОСТИ НАШИХ УЧЕНИКА И НАСТАВНИКА
- Наши најмљађи ученици из Черевића, 1-5 учитељице Мелите Недељковић, поздравили су јесен и пожелели јој добродошлицу.

- На часу географије код наставнице Весе Ивановић ученици 6-5 одељења на креативан начин уз помоћ балона који су представљали
Земљину куглу научили су све о меридијанима, паралелама, географској ширини и дужини.

- Такође ученици 6-5 одељења дали су машти на вољу и уз помоћ наставнице ликовне културе Весне Мијин Томић претворили беле
мајице у нову модну креацију.

- Ученици 5-2, 5-3 и 5-5 који похађају веронауку имали су прилику да посете Молитвени дом у Беочину, у пратњи наставника исламске
вјеронауке Мехмедали Велија и наставнице православне веронауке Јевгеније Којић, и тиме остваре међукултуралну сарадњу.

- Правила понашања у школи на интересантан начин представило је одељење 7-3 одељењског стерешине Милице Топлићан.