ПРОЈЕКАТ МИНИСТАРСТВА ПРОСВЕТЕ „ЗАЈЕДНО И БЕЗБЕДНО КРОЗ ДЕТИЊСТВО“

Датум: 13. Septembar 2023 21:41 Категорија: Новости

ПРОЈЕКАТ МИНИСТАРСТВА ПРОСВЕТЕ „ЗАЈЕДНО И БЕЗБЕДНО КРОЗ ДЕТИЊСТВО“
У оквиру Пројекта Министарства просвете ,,Заједно и безбедно кроз детињство”, у среду, 13.9.2023. године, командир Ватрогасно-спасилачког одељења Беочин, млађи заставник Марко Кукурузовић упознао је ученике првих разреда ОШ ,,Јован Грчић Миленко” у Беочину са темом „Безбедност деце у ванредним ситуацијама“. На веома интерсантан начин и прилагођено узрасту ученика упознао их је са начином понашања у случају пожара, поплаве и земљотреса. Подсетио је ученике да ако дође до пожара, поплаве или земљотреса  треба да одмах обавесте одрасле који ће позвати ватрогасце - спасиоце на број 193 који долазе за неколико минута. Ово корисно предавање само је једно у низу планираних. Предвиђено је да се исто одржи током првог полугодишта у свим првим разредима на територију општине Беочин.