Бесплатни курсеви из програмирања и математике за основце и средњошколце „Центар за младе таленте“

Датум: 21. Septembar 2018 22:39 Категорија: Новости

Бесплатни курсеви из програмирања и математике за основце и средњошколце
„Центар за младе таленте“

Фондација „Центар за младе таленте“ и ове године организује КУРСЕВЕ ИЗ МАТЕМАТИКЕ и ПРОГРАМИРАЊА за основце (од петог разреда) и средњошколце.

Курсеви су БЕСПЛАТНИ, а посебних услова за пријаву (регистрацију) нема.

Курсеви које ученици могу да похађају и онлајн и офлајн су:

1. МАТЕМАТАТИКА (ШЕСТ курсева за различите узрасте)

2.ПРОГРАМИРАЊЕ (ЧЕТИРИ КУРСА: C почетни, C напредни, C++, C#)

За онлајн праћење курсева неопходно је да ученици поседују PC рачунар (са оперативним системом Windows 8 или новијим), звучнике и да имају приступ интернету. Почетак онлајн наставе  је планиран у другој половини октобра 2018. године о чему ће ученици који се пријаве накнадно бити обавештени имејлом.

Паралелно са онлајн наставом биће организовани и офлајн курсеви за једну групу ученика за сваки курс (20 ученика по курсу). Ученици који се определе за овај вид слушања наставе, а желе да упишу почетне курсеве (c основни А, c основни Б и Математика К1) полагаће комбинаторни тест. Тестирање ће се обавити 29. 09. 2018. год. у 17 часова. Рок за пријављивање је 25. 09. 2018. год.

За више информација посетите нашу веб-страну: www.cmt.edu.rs