Вуковци на пријему код председника општине Беочин

Датум: 24. Jun 2018 12:34 Категорија: Новости

Вуковци на пријему код председника општине Беочин
Председник општине Беочин, Митар Милинковић,је 21.6.2018. год.  уприличио традицоналан пријем најбољих ученика завршне генерације школске 2017/2018 године, ученика са одличним успехом, просеком 5,00 и примерним владањем током свог читаваог осмогодишњег школовања. То је посебан и свечан тренутак у општини Беочин да први човек општине честита најбољим ђацима и том приликом уручи им дипломе и пригодне поклоне у виду комплета књига примереног њиховом узрасту и интересовањима. Ове године укупно је 19 добитника дипломе Вук Стефановић Караџић, највишег признања за тај ниво образовања и тај школски узраст у две основне школе колико постоји у општини Беочин. Из ОШ „Јован Поповић“ Сусек добитници признања су: Јован Новаковић, Теодора Љубановић, Милена Јелкић и Тони Мелег, а из ОШ „Јован Грчић Миленко“ Беочин: Јована Новковић, Тара Миљатовић, Немања Симић, Сара Кнежевић, Тијана Степанов, Милица Пролић, Јован Божић, Милица Тамајка, Тамара Максимовић, Јована Перески, Милош Зекић, Урош Хрушовски, Иван Пешкир, Милана Жижа и Ленка Калабић. Посебна признања и поклон у виду рачунара лаптоп, добили су ђаци генерације из обе школе Јована Новаковић Беочин и Лазар Крстић Сусек.

У присуству родитеља, наставника, директорице школе у Беочину и директора школе у Сусеку председник Млинковић честитао је добитницима, уручио признања пожелевши им  срећу и успех у даљем школовању, истакавши при томе да су они будућност Беочина од којих се очекује да и они једнога дана буду у структурама општине и преузму бригу о њеном напретку и бољитку.