OБАВЕШТЕЊЕ О УПИСУ У ПРВИ РАЗРЕД ОСНОВНЕ ШКОЛЕ У 2018/2019. години

Датум: 11. April 2018 13:48 Категорија: Новости

ОСНОВНА ШКОЛА «ЈОВАН ГРЧИЋ МИЛЕНКО»
БЕОЧИН

ОБАВЕШТЕЊЕ  О  УПИСУ  У  ПРВИ  РАЗРЕД  ОСНОВНЕ    ШКОЛЕ  У  2018/2019. години

Упис у ПРВИ разред ОБАВЕЗАН је за СВУ ДЕЦУ која ће до 1. септембра 2018. године имати најмање  шест година и шест месеци,  а највише седам година и шест месеци (деца рођена у периоду од 1. марта 2011. године до 28. фебруара 2012. године). У први разред уписују се и деца старија од седам и по година година која због болести или из другог оправданог разлога нису уписана до сада.
У први разред се могу уписати и деца која ће до 1. септембра 2018. године имати од шест до шест година и шест месеци (рођена у периоду од 1. марта 2012. године до 31. августа 2012. године) , ако родитељи желе да дете пође раније у школу. Проверу спремности за упис «млађе» деце у школу обављаће психолог школе.
За пријаву је потребно приложити:
- Личне карте оба родитеља (на увид)
            - Извод из матичне књиге рођених (може и стари, оригинал или оверена копија);
            - Потврду од лекара о здравственом прегледу;
            - Уверење о завршеном  припремном предшколском програму (доставиће Предшколска установа за сву децу која похађају);

Упис у школу вршиће се од почев од 10. априла 2018. а најкасније до 31. маја 2018. године у централној згради у Беочину  («стара» зграда, први  спрат, код психолога или други спрат код педагога), сваког радног дана у времену од 8 до 12 часова, за сву децу која станују у Беочину, селу Беочин, Раковцу, и Черевићу, и том приликом ће бити одређен термин за испитивање.
Испитивање деце пред полазак у школу врше педагог и психолог школе, након уписа, у термину који закажу.
За све додатне информације можете се обратити на телефон школе број
871-091 и 871-341, педагогу или психологу.