ДЕДА МРАЗ ИЗ ЕМИСИЈЕ ,,ВЕЧЕ СА ИВАНОМ ИВАНОВИЋЕМ” СА ТВ НОВА

Датум: 03. Februar 2024 08:52 Категорија: Новости

ДЕДА МРАЗ ИЗ ЕМИСИЈЕ ,,ВЕЧЕ СА ИВАНОМ ИВАНОВИЋЕМ” СА ТВ НОВА
Нашу школу посетио је Деда Мраз из емисије ,,Вече са Иваном Ивановићем” са ТВ Нова у петак, 22.12.2023. године, и ученицима 3-2 одељења учитељице Љиљане Добријевић и донео им на поклон велики телевизор. Сви су се јако обрадовали јер се остварила њихова жеља за коју су се вредно бавили сакупљањем чепова и лименки за рециклажу. Деда Мраз је све сазнао од маме ученице Елене Дир, Маријете Дир, која је Деда Мразу послала писмо у ком је навела да су ученици 3-2 одељења сакупили 61,5 кг лименки и 10 кг конзерви и то са улица нашег града Беочина. Телевизор је уз пратњу ТВ екипе са Телевизије Нова Срђан Динчић предао директору школе Драгану Митићу који га је предао учитељици и ученицима 3-2 одељења. Захваљујемо се целој екипи емисије ,,Вече са Иваном Ивановићем”, а посебно Деда Мразу што је овако лепим и вредним поклоном обрадовао наше ученике и нас за Нову 2024. годину. Свима желимо све најбоље у Новој 2024. години.