НОВОГОДИШЊА АТМОСФЕРА У ЧЕРЕВИЋУ

Датум: 03. Februar 2024 08:30 Категорија: Новости

НОВОГОДИШЊА АТМОСФЕРА У ЧЕРЕВИЋУ
Традиционално у подручном одељењу наше школе у Черевићу сваке године уочи новогодишњих празника одржавају се ликовне радионице ученика и родитеља, припрема се и изводи приредба и свима драги Новогодишњи базар. И ове године, у среду, 20. децембра 2023.г. у холу черевићке школе било је тесно, али весело и вредно: одржана је свечана приредба поводом Нове године, а затим је отворен још један у низу базара на којима се излажу и продају веома интересантни и лепи радови које су у радној и другарској атмосфери креирали ученици са својим родитељима и бакама. За ове лепе тренутке овековечене дигиталном фотографијом заслужне су учитељице: Мелита Недељковић, Зорана Влајков, Сузана Пантелић, Татјана Половина и наставница енглеског језика Елена Оплакан. Поздрављамо овај леп обичај и честитамо на реализацији.