ПАКЕТИЋИ ЗА ПРВАКЕ ОД ЛАФАРЖ БЕОЧИНСКЕ ФАБРИКЕ ЦЕМЕНТА

Датум: 02. Februar 2024 23:08 Категорија: Новости

ПАКЕТИЋИ ЗА ПРВАКЕ ОД ЛАФАРЖ БЕОЧИНСКЕ ФАБРИКЕ ЦЕМЕНТА
Компанија Лафарж Беочинска фабрика цемента традиционално поклања новогодишње пакетиће свим ученицима 1. разреда на територији општине Беочин. Прваци из обе основне школе, наше, ОШ ,,Јован Грчић Милeнко“ у Беочину и ОШ ,,Јован Поповић“ из Сусека  уживали су у среду, 20.12.2023. године, у Дому културе, у позоришној представи "Кува се кува" у извођењу глумаца Креативног студија "Чаролија". Ученици су активно учествовали у представи, а затим имали прилику да се сликају са Деда Мразом и понесу своје веома богате пакетиће кући да се заслужено засладе за Нову годину.
Захваљујемо се у име школе, ученика и родитеља, компанији Лафарж Беочинска фабрика, Дому културе као и нашим учитељима који су све време пазиле на своје мале ученике.