ПОСЕТЕ ЧАСОВИМА

Датум: 02. Februar 2024 22:35 Категорија: Новости

РЕДОВНЕ ПОСЕТЕ ЧАСОВИМА
Посете часовима обавили су директор школе Драган Митић и школски педагог Нада Боснић у периоду од 27.11.2023. године до 15.12.2023. године.
Посећени су часови следећих учитеља (наставника разредне наставе): Јована Вујић (математика), Зорице Адамек (ликовна култура), Слободанка Врговић (ПиД), Јасна Тихојевић (математика), Синиша Гутић (српски језик), Слободанка Спасојевић (српски језик), Стеван Ђурђевић (српски језик), Љиљана Добријевић (математика), Јелена Рајчић (српски језик) и Катица Тенце (математика).
Посећени су часови наставника предметне наставе: Сенка Стојнић (српски језик и књижевност), Наташа Туцо (енглески језик), Елена Оплакан (енглески језик), Милица Топлићан (српски језик и књижевност), Марија Кожул (немачки језик), Ивана Грујић (немачки језик) и Соња Лончар (српски језик и књижевност).