ДОНАЦИЈА НАДЗОРНИХ КАМЕРА 2023

Датум: 14. Decembar 2023 13:20 Категорија: Новости

ДОНАЦИЈА НАДЗОРНИХ КАМЕРА
Захваљујући донацији Компаније ,,Квелт НС“ из Новог Сада, која се бави услугама уградње и одржавања система обезбеђења, власника Владимира Грујића, наша школа добила је у јуну 2023. године на поклон 16 камера најмодернијег ИП система (IP sistema). Камере су распоређене у ,,малој“ и у ,,великој“ школи, а њиховим постављањем употпуњен је систем обезбеђења школе, тако да сада имамо укупно 30 камера које нон-стоп прате збивања у згради школе и у школском дворишту. Према речима власника Компаније господина Грујића, и следеће године ће бити дониран и уграђен одређени број камера, а на тај начин биће покривени сви делови ,,мале“ и ,,велике“ школе у Беочину. Иначе, постављање ових камера већ је дало резултат јер је захваљујући њима заустављена серија насилног уласка у школу и фискултурну салу. Захваљујемо се власнику Компаније ,,Квелт НС“ из Новог Сада Владимиру Грујићу на разумевању наших потреба, донацији камера и пратећих уређаја, као и на извршеним радовима на постављању и пратећих система.