ШКОЛСКА ПРАВИЛА ПОНАШАЊА 2023/2024. ГОДИНЕ

Датум: 13. Decembar 2023 21:10 Категорија: Новости

ПРАВИЛА ПОНАШАЊА У ШКОЛИ У 2023-24. ГОДИНИ
Ученици ОШ ,,Јован Грчић Миленко” са својим одељењским старешинама од почетка школске године на часовима одељењског старешине и одељењске заједнице разговарали су о правилима понашања у школи како на часовима, тако и на ходницима, у школском дворишту и на јавним местима. Том приликом издвојили су нека од правила за која су сматрали да су најважнија и којих се треба придржавати за опште добро, и исписали их на хамер и окачили на видно место у својој учионици. Након тога су чланови Вршњачког тима наше школе који чине по два представника из свих 6. и 7. разреда, а то су: 6-1Бајрамша Морина и Христина Илић, 6-2 Зорана Рачић и Јован Штрбац, 6-3 Хана Петровић и Јулија Андерлух, 6-4Драга Шушак и Милица Дробњак, 7-1Новак Јандрић и Матеја Жижа, 7-2 Анђелија Миловановић и Ивана Мирић, 7-3 Милан Вулин и Искра Хипик, 7-4 Милица Благојевић и Мила Ресановић, са руководиоцем Вршњачког тима, наставницом историје Ранком Вукомановић, извукли најважнија правила за целу школу. Најважнија правила су ученици исписали на два хамера, украсили и окачили у холу “мале” и “велике” школе. Преостаје нам још само да се придржавамо ових наших правила.