Н А Г Р А Д Н И К О Н К УР С за најуспешнији ЛОГО И МОТО (ИДЕНТИТЕТ) наше школе

ОСНОВНА ШКОЛА „ЈОВАН ГРЧИЋ МИЛЕНКО“, Беочин

Н А Г Р А Д Н И   К О Н К УР С

за најуспешнији ЛОГО И   МОТО (ИДЕНТИТЕТ) наше школе,

као важних симбола школе који ће бити свима познати и општеприхваћени.

Идеја је да подстакнемо ученике, наставнике и родитеље да искажу на који начин ћемо најбоље представити нашу школу и по чему ћемо бити препознатљиви.

Визија наше школе је да постанемо савремена школа која континуирано унапређује наставу и реализацију образовно – васпитног рада, подстиче развој способности
и интересовања ученика и отворена је за сарадњу са родитељима и локалном заједницом.

Мисија наше школе је да створимо простор у коме ће се реализовати квалитетна настава, неговати добри међунационални односи, међусобно уважавање и толеранција,
љубав, разумевање, поштовање и позитивне људске вредности. Школа у којој ће се стварати безбедна и подстицајна клима за све.

Позив за учешће у наградном конкурсу упућен је свим ученицима, родитељима и наставницима  у ОШ „Јован Грчић Миленко“ у Беочину.

Сваки учесник Конкурса може послати по један рад који ће садржати лого и један рад који ће садржати  мото наше школе. Техника по избору.

Конкурс ће бити отворен од 4. 12. до 18. 12. 2023. године.

Радове шаљите на мејл [email protected] или их предајте лично  педагогу школе.

Комисија на нивоу школе ће сачинити ужи избор пристиглих радова који ће бити достављени Ученичком парламенту који ће гласањем одабрати најуспешнији рад.

У наслову мејла који шаљете потребно је да наведете:
Име и презиме ученика, разред и одељење (ако је ученик појединац);
Разред и одељење (ако је одељењски рад);
Имена и презимена ученика, разред и одељење за сваког ученика, ако је групни рад;
Име и презиме наставника, ако је наставник учесник у Конкурсу;
Име и презиме родитеља ако је родитељ учесник у Конкурсу,

Чланови Комисије:
  1. Весна Мијин Томић, наставница ликовне културе