Мени
Предмети
Анкета
Претрага
Вести
НОВИ САЈТ НАШЕ ШКОЛЕ
12. April 2024 09:32НОВИ САЈТ НАШЕ ШКОЛЕ
http://www.jgmilenko.mojaskola.orgУПИС ПРВАКА У ШКОЛСКУ 2024/2025. ГОДИНУ
22. Mart 2024 13:40УПИС ПРВАКА У ОШ „ЈОВАН ГРЧИЋ МИЛЕНКО“ БЕОЧИН
ЗА ШКОЛСКУ 2024/2025. ГОДИНУ
ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА РОДИТЕЉЕ
Поштовани родитељи,
Обавештавамо вас да ће се упис деце у први разред основне школе, за школску 2024/2025. годину обављати у периоду од 1. априла до 31. маја 2024. године.
У први разред уписују се деца рођена од 1.3.2017. године до 28.2.2018. године.
За превремени упис у школу могу се пријавити деца рођена од 1.3. до 1.9.2018. године. Провера спремности ове деце за полазак у школу вршиће се у јуну 2024. године.
Проверу спремности обавља психолог, односно педагог школе.
Упис у први разред за школску 2024/2025. годину обављаће се електронским путем преко Портала еУправа – Апликација за електронско заказивање термина за упис
и тестирање детета у основној школи. Молимо родитеље да упис врше ћириличним писмом ради добијања ЈОБ бројева за будуће прваке.
Истог дана, који одаберете за упис, педагог / психолог ће обавити тестирање првака.
Термин за упис и тестирање можете заказати и у школи код педагога / психолога или путем контакт телефона (од 8,00-12,00 часова):
Боснић Нада, педагог- 063 755 17 90,
Ненадов Миња, психолог- 065 880 36 51,
Михајловић Љиљана, психолог – 066 952 04 49.
Родитељи приликом уписа од докумената доносе потврду од лекара за дете, јединствени матични број за дете (ЈМБГ) и своју личну карту.
ПЕДАГОШКО ПСИХОЛОШКА СЛУЖБА
Банери
Календар
Администрација
Успешни ученици 2019/2020.
УЧЕНИК ГЕНЕРАЦИЈЕ 2020.
У ШКOЛСКОЈ 2019/2020. ГОДИНИ ЗА УЧЕНИКА ГЕНЕРАЦИЈЕ ПРОГЛАШЕН ЈЕ НЕМАЊА СИМИЋ УЧЕНИК 8-4 РАЗРЕДА СА 96 БОДОВА. КАНДИДАТИ СУ БИЛЕ И КАЛИНА СТЕФАНОВИЋ 8-1 (80 БОДОВА) И ТИЈАНА ПЕРЕСКИ 8-4 (72 БОДА).
ЧЕСТИТАМО СВИМ КАНДИДАТИМА НА БРОЈНИМ ТАКМИЧЕЊИМА И ПОСТИГНУТИМ УСПЕСИМА!
ДОБИТНИЦИ ДИПЛОМЕ ,,ВУК КАРАЏИЋ” У ШКОЛСКОЈ 2019/2020.ГОДИНИ СУ:
1. Стефановић Калина 8-1
2. Костић Снежана 8-1
3. Стаменковић Љубица 8-1
4. Геновски Ана 8-3
5. Мајданџић Тијана 8-3
6. Симић Немања 8-4
7. Перески Тијана 9-4
8. Марковић Немања 8-5
ПОСЕБНЕ ДИПЛОМЕ У ШКОЛСКОЈ 2019/2020.ГОДИНИ ДОБИЛИ СУ СЛЕДЕЋИ УЧЕНИЦИ:
1. Симић Немања - географија, биологија, историја, хемија
2. Стефановић Калина - биологија, ликовна култура
3. Костић Снежана - биологија, ликовна култура
4. Перески Тијана - биологија, географија
5. Козић Огњен - географија, ликовна култура
6. Крантић Александар - географија, биологија
7. Геновски Ана - географија
8. Мајданџић Тијана - информатика
9. Јурошевић Милица - музичка култура
10. Стаменковић Љубица - музичка култура
11. Поповић Тијана - музичка култура
12. Лукић Светлана - музичка култура
13. Јеленић Дајана - музичка култура
14. Аладић Бојана - ликовна култура
15. Пиљагић Тамара - ликовна култура
16. Трифковић Никола - физичко васпитање
17. Бранковић Урош - физичко васпитање
18. Марковић Немања - физичко васпитање
19. Стјепановић Јована - физичко васпитање
ЧЕСТИТАМО!